Project Name:
EX.CO
Description:

EX.CO - одна з провідних та найбільш інноваційних медіакомпаній у світі. Її мета - змінити підхід до створення контенту через нові, інтерактивні формати сторітелінгу. Головна ідея продукту - надати можливість кожному - як великим медіакорпораціям, так і звичайному користувачеві - трансформовувати контент у цікавий та захоплюючий артефакт для подальшої публікації на різних платформах. Система швидко та ефективно опрацьовує одночасні запити сотень тисяч юзерів через різні канали - веб-сайти, мобільні додатки і соціальні мережі.

З листопада 2019 року сервіс пройшов ребрендинг і змінив свою назву з Playbuzz на EX.CO.

Intellias виступає R&D-партнером EX.CO в Україні. Ми працюємо у маленьких agile-командах, що допомагає нам гнучко та швидко реагувати на зміни у висококонкурентному середовищі. У розрізі цього проєкту наші працівники займаються розробкою для великомасштабних веб-платформ, якими щодня користуються сотні тисяч юзерів. Саме тому ми підтримуємо креативність та незалежне мислення, які є супутниками інноваційних підходів та рішень.

У тебе є нагода доєднатись до роботи на проєкті та зробити свій суттєвий внесок у зміну звичного споживання контенту мільйонами користувачів у всьому світі.

Цікаві факти про проєкт:

  • Щомісяця сервісами EX.CO користується понад 300 мільйонів юзерів
  • Щомісяця сторінки платформи переглядає понад 500 мільйонів людей
  • Контент-платформу EX.CO у своїй роботі використовують лідери ринку - New York Times, MTV, BBC, Disney та інші.
  • Заснований у 2012 в Ізраїлі, проєкт залучив понад 66 мільйонів доларів інвестицій та є одним з найбільш успішних медіабізнесів.

Серед нагород EX.CO:

  • Digiday's Best Publishing Platform 2016
  • Digiday's Best Brand Platform 2016
  • 1 of Marketing Week's Top 100 Most Disruptive Brands 2016
  • 1 of Business Insider's Top 100 Most Exciting NYC Startups 2016

 

Technologies:
JavaScriptGrafanaKibanaMongoDBRedisJenkinsApache SparkAWSDockerAngularJSNode.jsMicroservices
Send CV