Intellias Space Adventures до Дня захисту дітей

01.06.2021

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей ми влаштували “Intellias Space Adventures”. Таким став цьогорічний концепт святкувань. Ми приготували серію лекцій для дітей від 5-ти до 16-ти років про сонячну систему від астрофізикинь Юліанни Кузнєцової та Олени Компанієць. Після кожної лекції діти мали час, щоб поставити запитання та прийняти участь в інтерактивах на платформі Kahoot. І звісно ж на маленьких Intellias-івців також чекали розіграші подарунків.

Також ми запросили дітей наших спеціалістів взяти участь у The Space Story Challenge. Вони створювали малюнок, аплікацію або інший виріб на тему дослідження космосу. Серед усіх учасників та учасниць, ми розіграли три нічники.

Окрім того, усі діти наших спеціалістів отримали з нагоди свята тематичні наклейки, а в залежності від віку картку зоряного неба або ростомір. 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 1700 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100.