Як Інтелліас нові вершини підкорював

21.08.2017 Дземброня, Україна

Команда Інтелліас, яка об'єдналась у дружній Hiking Club, ще досі під враженнями від драйвових вихідних, які ми провели в Дземброні. За два дні ми підкорили дві вершини на Чорногірському хребті - Пів Іван та Вухатий Камінь. Прогулялись вкритим соковитою ожиною хребтом Косащире та роздивлялись панораму на Говерлу.

"Мандрівка видалася дуже веселою – нові знайомства, чудові люди: веселі, позитивні, які прагнуть досягти поставленої мети - досягти вершини. Особливо було приємно після прогулянки спати в затишному кемпі, хоча сон у наметах - окрема романтика. Звичайно, вразили неймовірної краси гори і вершини, а також нічне зоряне небо – це велика порція насолоди. А ще львівська традиція пити каву зранку була збережена, лише приправлена чудовими краєвидами гір. Думаю, не лише я, а й усі учасники та учасниці походу будуть раді, якщо буде продовження таких гірських прогулянок", - тепло згадує  Катерина, junior test engineer, яка працює в головному офісі Інтелліас у Львові.

Окрім походу в гори, ми мали нагоду сплавитися по річці Чорний Черемош.

"Природа Карпат не може нікого залишити байдужим. Особисто в мене неймовірні враження від підкорення вершини Піп Іван та від побачених краєвидів. Чиста і швидка річка, кілька годин командної роботи на рафті - і пороги Чорного Черемошу подолано. З нетерпінням чекаємо на нові маршрути, адже краще гір можуть бути лише гори, на яких ще не бував",  -  ділиться враженнями Віталій, C++ Developer з київського офісу.

Зима близько, тому готуємось до активного відпочинку на Буковелі. Приєднуйся до нашої проактивної команди!