Шукаєш роботу в Україні? Ми тут – і маємо понад 200 вакансій для тебе!

14.06.2022

Intellias швидко зростає. Ми створюємо технологічні рішення наступного покоління та зберігаємо нашу особливу культуру, де все по-людськи. Керування своїм часом і кар’єрою, віддалена робота, підтримка та довіра – це все про Intellias. Можливо, саме тому DOU та Forbes Ukraine вже неоднарозово визнають нашу компанію найкращим ІТ-роботодавцем! Але найголовніше те, що Intellias – це українська компанія, й ми хочемо і далі розвиватись і зростати в Україні. 

Наразі маємо понад 200 вакансій для українських спеціалістів. Це 70% від усіх відкритих вакансій компанії. Серед них, 33 вакансії для С++ інженерів, 31 – для Java розробників, 24 – для JS спеціалістів та стільки ж для DevOps інженерів, 20 – для Android та iOS розробників, 10 – для Embedded інженерів та багато інших. Хочеш бути частиною команди? Долучайся! 

«Intellias завжди був і лишається українською компанією. За 20 років роботи на міжнародному ринку ми переконалися, що українські інженери мають першокласну кваліфікацію та потужні технічні знання. Ми віримо у ЗСУ та нашу близьку перемогу. Intellias продовжує розвивати українську ІТ спільноту та наймати українські таланти – більшість наших вакансій відкрита для українців. Запрошуємо вас переглядати кар’єрні можливості та долучатися до команди Intellias», говорить Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.   

Спеціалісти Intellias можуть працювати як віддалено, так і в офісі. Наразі в Україні функціонують три розробницькі центри – у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Останній було відкрито навесні 2022 року. Усі вони обладнані за принципом smart comfort, тобто створена ціла система для комфорту працівників: зручні робочі місця, переговорні кімнати, кімнати відпочинку, кухні тощо. Крім того, у львівському офісі Intellias є безпечне й комфортне бомбосховище з Wi-Fi. Спеціалісти з інших міст України також можуть приєднатись до компанії та працювати віддалено. Аби не наражати людей на небезпеку, ми тимчасово призупинили роботу офісів у Києві, Харкові та Одесі. Наразі ми розглядаємо можливість відкриття нашого київського та одеського ринків.  

Також ми продовжуємо зростати за кордоном. На додачу до центру розробки в Кракові, який працює з 2019 року, нещодавно відкрили три нові офіси в Польщі – у Варшаві, Гданську та Вроцлаві. Розпочали свою роботу офіси в Хорватії та Болгарії, планується відкриття центрів розробки у Іспанії, Португалії, Колумбії та Індію. Якщо ти плануєш релокуватись до однієї з цих країн або вже живеш там, переглядай міжнародні вакансії Intellias та долучайся до команди.  

*** 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії та Болгарії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».